Żyj wygodnie... najpierw sprawdź finanse.

 

Przywiązujemy ogromną wagę do komfortu i poczucia bezpieczeństwa Naszego Klienta.

 

Jeżeli planujesz zakup mieszkania posiłkując się kredytem hipotecznym poświęć kilka minut i zastanów się proszę czy:

 

- chcesz sam dopytywać o warunki w każdym banku z osobna, marnując przy okazji mnóstwo swojego cennego czasu na czekaniu w kolejkach?

- może zaryzykujesz i postawisz na jeden bank, w którym masz konto od lat?

- zakładając, że wybrałeś oferty np. trzech banków to czy jesteś przekonany, że otrzymałeś najlepsze możliwe warunki?

- jesteś gotów wziąć na siebie odpowiedzialność za realizację kredytu po podpisaniu umowy przedwstępnej i wpłacie zadatku?

 

Osobiście byłem świadkiem wielu różnych sytuacji, w których klient sam na własną rękę organizował kredyt hipoteczny. Często wiązało się to z niepotrzebnym stresem i zdarzeniami, których można było uniknąć...

 

Teraz wyobraź sobie sytuację, w której siedzisz w wygodnym fotelu, popijasz kawę i masz natychmiastowy dostęp do aktualnych ofert ponad dwudziestu banków z możliwością bezpłatnej analizy ze swoim osobistym doradcą kredytowym, a wszystko zajmuje Tobie jedynie trzydzieści minut. 

 

Brzmi kusząco, prawda?

 

Poświęć dla własnego spokoju ducha jedyne 30 minut. Nawet jeśli masz już swoje wybrane oferty banków, tym bardziej porównaj je z Naszymi i sprawdź co jest dla Ciebie najkorzystniejsze!

 

W działaniu najważniejsze dla Nas są cztery rzeczy:

 

1. Skuteczność

Na pierwszym spotkaniu wygenerujemy i sprawdzimy Twój raport BIK, sprawdzimy zdolność kredytową we wszystkich Bankach i określimy od razu Twoje szanse na uzyskanie kredytu.

2. Bezpieczeństwo transakcji

Wygenerujemy z wybranych Banków promesy, tak abyś był pewny że dostaniesz kredyt przed podpisaniem umowy przedwstępnej czy deweloperskiej. Pomożemy przy zgromadzeniu dokumentacji i wypełnieniu wniosków kredytowych.  Przez cały czas będziemy monitorować i na bieżąco relacjonować stan procesu kredytowego. 

3. Cena kredytu

Zależy nam, żebyś otrzymał najkorzystniejszy kredyt. Często standardowe warunki Bankowe jeszcze negocjujemy, aby rata była najniższa z możliwych. Mamy dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych.

4. Bezstronność

Nie jest istotne na ofertę którego banku się zdecydujesz. Najważniejsze, żebyś był zadowolony z warunków swojego kredytu i Naszej pomocy. 

 

Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu na rynku finansowym przeprowadziliśmy już ponad 2000 pozytywnych spraw kredytowych i dzięki temu mamy szerokie grono zadowolonych klientów. 

 

Sprawdź Nas, to nic nie kosztuje.